Vysílače

GR

Vysílač typové řady GR je určen především pro kontrolu velkých strojů s mnoha funkcemi - např. tunelových vrtacích strojů. Umožňuje širokou variabilitu konfigurace ovládacích prvků včetně kombinace různých typů joysticků a dalších ovládacích prvků.

Vzhledem k velkému potenciálu pro přizpůsobení jsou vysílače řady GR většinou konfigurovány přesně dle požadavků a potřeb zákazníka. Poskytují dostatečný prostor pro instalaci řady manipulátorů, spínačů, knoflíků nebo tlačítek, případně velkého LCD displeje. Na přání lze vysílač vybavit také speciálními manipulátory Spohn & Burkhardt.

Originální akumulátory Hetronic 3,6V s vysokou kapacitou zajistí více jak 8 hod nepřetržité práce, možná je i konfigurace s 2ks accu pro extra dlouhou operační dobu. Součástí vysílače je náprsní deska se šlemi a ochranný rám. Tyto prvky zajišťují pohodlné ovládání vysílače. Pevný a odolný kryt umožňuje nasazení pro práci v nejnáročnějším prostředí.

Vysílače řady GR jsou určeny pro použití v těch nejnáročnějších a nejkomplikovanějších aplikacích ve kterých dokážou nabídnout požadovaný komfort ovládání. Typicky se jedná o ovládání složitých tunelových vrtacích sestav, ovládání hydraulických systémů manipulačních podvozků pro nadměrné náklady a podobné aplikace.


Zpět