Vysílače

GL

Ergonomický design vysílače řady GL poskytuje obsluze velmi snadný přístup ke všem ovládacím prvkům. Joysticky umožňují velmi přesné a plynulé ovládání zařízení. K dispozici jsou tři varianty členění horního panelu s možností umístění čtyř digitálních nebo proporcionálních joysticků, případně šesti proporcionálních přímých joysticků spolu s digitálními ovladači pro další pomocné funkce.

Vysílač řady GL může být nakonfigurován přesně dle požadavků zákazníka. Řada GL disponuje velkým prostorem pro mnoho dalších ovládacích prvků jako jsou spínače, knoflíky, tlačítka a grafický displej, vše dle požadavků zákazníka. Joysticky se vyznačují vysokou přesností a dlouhou životností i při zatížení 24 hod denně. Vysílač umožnuje práci v tandemu a disponuje širokými možnostmi programování.

Originální akumulátory Hetronic 3,6V s vysokou kapacitou zajistí více jak 20 hod nepřetržité práce. Standardní výbavou je široký popruh pro snadné ovládání vysílače. Pevný a odolný kryt umožňuje nasazení pro práci v nejnáročnějším prostředí.

Jako většina našich výrobků je vysílač řady GL určen pro širokou škálu aplikací. Je ideální pro hydraulické systémy, portálové jeřáby, věžové jeřáby, komunální techniku, manipulační stroje a mnoho dalších mobilních zařízení. Vysílač řady GL má velký potenciál pro adaptaci a je vhodný pro systémy u kterých je nutné plné přizpůsobení individuálním potřebám zákazníka.

Jednoduchá a snadná možnost oprav. Po konzultaci a zaškolení kvalifikovaným servisním technikem Hetronic je možné provádět jednoduché opravy vlastními silami.


Zpět